RALLY PEREBAAS WOW ELAMUSKESKUSES

08. oktoober
WOW elamuskeskus

8.–9. oktoobril toimub 54. Saaremaa Ralli ja WOW Elamuskeskus muutub selleks puhuks rallisõitjate perebaasiks.
See tähendab seda, et peale tavapäraste eksponaatidel möllamise pakume palju põnevat nii rallisõitjate peredele kui ka kõikidele Kuressaare elanikele ja külalistele!

Kõik rallisõbrad saavad suurelt ekraanilt jälgida otsepilti sõidust, kaasa elada oma lemmikutele ning sinna juurde head ja paremat nautida. Selleks kohandame ühe meie seminariruumidest fännialaks, kus saab ennast mugavalt sisse seada.

Samal ajal ei pea laste pärast muretsema, sest neilegi on palju põnevat välja mõeldud.
Terve päeva jooksul korraldame aardejahti, selgitame välja, kes on kõige osavam rallisõitja laste seas, viskame täpsust, mängime vutti ja üritame meie isiklikule pinksiässale ära teha.

Kõik koos saame ennustada võidusõidu võitjat, osalejate vahel korraldame ägeda loosimängu.
Tegevused toimuvad WOW Elamuskeskuses nii laupäeval kui pühapäeval, tühja kõhu ega janu pärast ei pea teps mitte muretsema, sest WOW kohvik on avatud ning valmis pakkuma maitsvat kõhutäit ning kosutavaid jooke. Söömise ajal on võimalus nautida Kuressaare parimat vaadet ning ka sõidupunktidel silma peal hoida.
Meie juures saad rallit nautida hoopis uuel moel, nii paljud probleemid, mis kaasnevad lastega vabas õhus aja veetmisel, saavad meie juures lahendatud ning seejuures ei kao ära asja mõte – ralli, millele saad nüüd muretult keskenduda.

Kuigi tegevusi on keskuses tavapärasest päevast palju rohkem, siis piletihind rallipäevadel jääb külastajatele samaks. Laps alla 6a tasuta, õpilane 6 € ja täiskasvanu 8 €

WOW Elamuskeskus – mõnus koht kõigile!

Üritus Facebookis